كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
آرامش بیکران ؛ مدیتیشن خلاق، بازیابی گنجینه نهان شده

آرامش بیکران

نویسنده: هربرت بنسن
مترجم: رضا جمالیان
ناشر: نسل نو اندیش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 208
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1377 - دوره چاپ : 1

 

مروری بر کتاب

راههایی برای رسیدن به تندرستی و خلاقیت از طریق مدیتیشن

با مطالعه این کتاب، شما می‌توانید اصول علمی و کاربردی یک روش مدیتیشن علمی و کنترل شده را در خانه خودتان، بدون شرکت در دوره‌های آموزشی و بدون کمک داروهای آرامبخش یا تخدیر کننده بیاموزید.

این روش درمانی که با کمک عده‌‌ای از استادان و پژوهشگران دانشگاه هاروارد طراحی و بازسازی شده، اصول بنیادی و نحوه اثرگذاری انواع و اقسام مدیتیشن را برای شما روشن می‌کند.به این ترتیب شما با یک سیستم دفاعی بسیار پرقدرت آشنا می‌شوید که آفرینش برای مقابله با استرس و پیشگری از انواع بیماری‌ها و ناتوانی‌ها در نهاد شما به ودیعه گذاشته است...

در این کتاب نویسنده ضمن تلفیق اطلاعات علمی جدید با برخی اطلاعات قدیم غرب و شرق بر آن است نشان دهد خداوند در فطرت و ذات آدمی قدرتی برای دست‌یابی به آرامش به ودیعه نهاده است .نویسنده در این اثر ضمن تشریح دست‌یابی به آرامش (ریلاکس شدن) کوشیده است چگونگی مقابله با اضطراب و عوامل تشویش‌زا را تبیین نماید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آرامش بیکران ؛ مدیتیشن خلاق، بازیابی گنجینه نهان شده

  • ناشر: نواندیش
  • کد کتاب: 116375 - 112/5
  • موجودی: در انبار
  • 300,000ریال

برچسب ها: هربرت بنسن, رضا جمالیان, مدیتیشن, مراقبه, روانشناسی عرفانی, فرا روانشناسی, رویا, آرامش, کتاب آرامش بیکران