منو
سبد خرید

آذربایجان شرقی

آذربایجان شرقی
درحال حاضر موجود نمی باشد
آذربایجان شرقی
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 114293 - 107/2
  • وزن: 0.50kg
  • UPC: 20
0 ریال

آذربایجان شرقی

نویسنده: خانعلی صیامی
ناشر: سروش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 368
اندازه کتاب: بیاضی - سال انتشار: 1379 - دوره چاپ:

کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

مصور - رنگی

خانعلی صیامی هنرمند آذربایجانی که در عکاسی از ناموران معاصر است، همه توان هنری و ذوقی اش را به کار گرفته است تا زیبایی های آذربایجان را در عکس هایش جلوه گر سازد.

او عین عظمت و زیبایی و اصالت دیارش را بی هیچ اغراق و بی هیچ کم وکاستی در عکس های این کتاب منعکس کرده است: از قله برف پوش سمند تا برکه افسانه خیز آت گلیدر قله سبلان، از بقعه امامزاده دوزال تا کلیسای سنت استپانوس در جلفا، از چهره آفتاب سوخته چوپان های جوان قره داغ تا جمعِ گرم پیرمردان لیقوان بر بساط قالی های خوشرنگ، از کارگاه های تاریک دختران قالیباف هریس تا خانه آراسته نوعروسی در قره قیه، از لاله زار و سنبلستان و باغ و راغ و گل های ریزنقش وحشی تا درخت گردوی چندصدساله، و جز آن.

هر کجا نشانه ای از زیبایی، نقشی از خاطره، حکایتی از تاریخ، جلوه ای از اعتقاد، و به هرحال هر کجا که جنبه ای درخور اعتناست، دوربین این هنرمند همان را با گزینشی آگاهانه ثبت کرده و در این کتاب پیش روی ما نهاده است. کتاب در سه بخش تدوین شده است:بناها و آثار تاریخی و هنری، مردم و زندگی، و طبیعت.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات