منو
سبد خرید

آد و غول های یخی

آد و غول های یخی
درحال حاضر موجود نمی باشد
آد و غول های یخی
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 123729 - 107/2
  • وزن: 0.40kg
  • UPC: 12
0 ریال

آد و غول های یخی

نویسنده: نیل گی من 
مترجم : فرزاد فربد

ناشر: پنجره
زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه: 88

اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 1

 

 

مروری بر کتاب

پدر هنگام حمله به روستای ما در اسکاتلند با مادرم روبه‌رو شد. آنجا در سمت جنوب اینجاست. پدر دید که مادر سعی دارد گوسفندهای پدرش را در غاری پنهان کند و او زیباترین موجودی بود که پدر تا آن زمان دیده بود. پس او و گوسفندها را با خود آورد. تا زمانی که زبان خود را به او نیاموخت و به او نگفت که او را به همسری می‌خواهد به او دست نزد؛ اما گفت که در راه بازگشت به خانه مادر چنان زیبا بود که جهان را نورانی می‌کرد؛ و چنین بود. مادر جهان را پرنور می‌کرد، مثل آفتاب تابستان.

زمستان طولانی شده است و به پایان نمی رسد. هیچ کس دلیلش را نمی داند. آد، پسری نوجوان، با پایی معلول که ناپدری اش نیز به او توجهی ندارد، از خانه می گریزد. راه رفتن در برف و سرما برایش سخت است و او به زحمت با کمک چوب زیر بغلش راه می رود.

آد در جنگل به موجوداتی برمی خورد؛ یک خرس، یک روباه و یک عقاب که سخنگو هستند و داستان عجیبی را برایش تعریف می کنند. حیواناتی که از خدایان اند و راز به پایان نرسیدن زمستان را می دانند. آد راهی سفری عجیب می شود، سفری که در ذهنش نمی گنجد. در این سفر او به غول های یخی مهاجم برمی خورد، غول هایی که مانع آمدن بهار و برگشت زندگی به طبیعت شده اند. او با نیروی خرد و عشق بر غول های یخی پیروز می شود و آن ها را راهی سرزمین خود می کند و شهر باستانی خدایان شمال نجات می یابد. بهار برمی گردد و سرانجام آد خود را در روستای خود می یابد. او که اکنون جوانی رشید شده و درد پایش کاهش یافته است، راهی خانه می شود و آغوش گرم مادر پذیرای اوست.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات