كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آدولف هیتلر ؛ دو جلدی

آدولف هیتلر

نویسنده: جان تولند
مترجم: عبدالحسین شریفیان
ناشر: اساطیر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1360
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1373

 

مروری بر کتاب

شاید این کتاب نخستین اثر بی طرفانه درباره سرگذشت هیتلر این پدیده شگفت انگیز جهان در قرن بیستم باشد...آدولف هیتلر ؛ رهبر کاریزماتیک حزب ملی سوسیالیست کارگران آلمان (حزب نازی) بود. او بین سال‌های ۱۹۳۳ تا ۱۹۴۵ صدر اعظم آلمان و از ۱۹۳۴ به بعد، هم‌زمان در مقام پیشوای رایش آلمان بزرگ نیز حکومت کرد

... وقتی به گذشته مینگریم، به سهولت میبینیم: وقایع هراس انگیز ۹ نوامبر نشانه های شوم تضعیف مرگ آوری بود که سر انجام، دیکتاتور و نظام وملت او را، به فنای کامل کشید. شواهد جنون و جاه جویی هیتلر را در صدها صفحه این روایت دیده ایم. لیکن تاکنون، در مراحل خطیر ترقی خویش و در مراحل بحرانی کشور خود، معمولا توانسته بود بدان مهار زند....ولی اینک هیتلر عنان نفس از کف می نهاد. جنون عظمت جویی او، رفته رفته بر او تفوق می یافت.

.... هیتلر بود که بر کشتار ۹ نوامبر مهر تایید و تصویب زد تا آغازش کنند... از این پس، فرمانروای مطلق رایش سوم، از آن خویشتن داری که قبلا او را بارها رهانیده بود، کمتر نشان می داد. و گرچه نبوغ وی و ملت وی به فتوحات حیرت انگیز دیگر می انجامید، تخم زهر آگین نابودی خود خواسته آتی دیکتاتور و مردم او، اکنون کاشته شده بود. بیماری هیتلر مسری بود، ملت آن را میگرفت. بسیاری از آلمانی ها از دوزخ 9 نوامبر دچار نفرت از یهودیان شدند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آدولف هیتلر ؛ دو جلدی

  • ناشر: اساطیر
  • کد کتاب: 95513
  • موجودی: در انبار
  • 1,100,000ریال
  • 990,000ریال

برچسب ها: جان تولند, محمد بامداد, جنگ جهانی دوم, تاریخ آلمان, هیتلر, تاریخ اروپا, کتاب آدولف هیتلر