كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آدمیت

آدمیت

نویسنده: لئو بوسکالیا
مترجم: گیتی خوشدل
ناشر: گفتار
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 170
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1384 ~ 1370 - دوره چاپ: 6 ~ 1

کیفیت : در حد نو

 

مروری بر کتاب

هنر به تمامی انسان بودن

این کتاب تلاشی است برای بزرگداشت آدمیت، و آن تنها حالت انسانی که اگر به تمامی و فعالانه زیسته شود، به راستی که می تواند زیبایی و قدرت و معنای وجود را به تحقق درآورد.

آدمیت، هنر به تمامی انسان بودن، سفری است شگفت که ما را به تحقق تواناییهایمان و خود توانایمان رهنمون می سازد. آدمیت هدیه نیست، حق واگذار نشدنی است. بر روی زمین و در این عالم جایی داریم که حق ماست. اقتدار فردی در درون هر یک از ماست.

با ماست که هرگاه که می خواهیم از آن بهره بجوییم، هیچگاه نمی میرد تنها خفته می ماند تا به زندگی باز آییم. این کتاب به کسانی تقدیم می شود که مشتاقند پیش از مرگ خود، با خویشتن خویش رویاروی شوند. از این رو این کتاب به زندگی و آن انسانهایی تقدیم می شود که می کوشند معنای ویژه خود را به آن ببخشند.

فلیس لئوناردو بوسکالیا ؛استاد دانشگاه، نویسنده و سخنران آمریکایی -ایتالیایی‌تبار- است. بوسکالیا در ۳۱ مارس ۱۹۲۴ متولد شد و در ۱۱ ژوئن ۱۹۹۸ در «گلنبروک» ایالت نوادا درگذشت.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آدمیت

  • ناشر: گفتار
  • کد کتاب: 110741 - 43/1
  • موجودی: در انبار
  • 260,000ریال
  • 185,000ریال

برچسب ها: لئو بوسکالیا, گیتی خوشدل, روانشناسی عرفانی, روانشناسی اجتماعی, انسانیت, خودشناسی, کتاب آدمیت