كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آدمک حصیری

آدمک حصیری

نویسنده: آناتول فرانس
مترجم: ناصح ناطق
ناشر: اکباتان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 192
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مسیو برژره استاد دانشگاهی که با اشباح باستانی مشحور است ،شخصیت اصلی این رمان دلنشین میباشد. خدمتکار مسیو برژره دختری روستایی بود، و پیش از آنکه به شهر بیاید سالها در کشتزارها و تاکستانها کار کرده بود. او دیده بود که گاهی خشکسالی خوشه های نارس انگور را خشک می کند و تگرگ در چند لحظه حاصل یک سال رنج را از بین می برد ولی این را هم دیده بود که در سال بعد شاخه های نرم تاک جوانه زده و گندم از زمین تگرگ زده سبزتر و شاداب تر به بار آمده است...

زندگی روستایی که زندگی کوشش و کار و شکیبائی است به او یاد داده بود که بر روی این کره خاکی که نیمی از آن افسرده و نیمی دیگر آتتشدان است همه چیز می گذرد و هیچ آسیبی نیست که جبران نشود و هیچ زخمی نیست که التیام نپذیرد... 

نویسنده به بیان عقاید خویش پرداخته درباره مسائلی که در پایان قرن 19 بر جامعه فرانسه حاکم بوده است وی در این کتاب با ایجاد شخصیت های موهوم روایتگر احوال مردم فرانسه و دغدغه هایشان در اواخر سده نوزده و اوایل بیست است. روایتی مملو از ظرافت های تند و گاها طنز گونه که بدون شک از مطالعه آن لذت بسیاری خواهید برد.
آناتول فرانس نویسنده معاصر فرانسوی ملقب به (رب نثر فرانسه)برنده جایزه نوبل ادبی است.

آناتول فرانس تخلص ژاک آناتول فرانسوا تیبو از نویسندگان برجسته فرانسوی بود.او در پاریس بدنیا آمد. پدرش کتاب‌فروش بود و زندگی آناتول نیز بیشتر با کتاب گذشت.در ۱۸۹۶ به عضویت فرهنگستان فرانسه درآمد و در ۱۹۲۱ جایزه نوبل ادبیات را گرفت. کتاب حاضر یکی از آثار مشهور ادبی جهان است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آدمک حصیری

  • ناشر: اکباتان
  • کد کتاب: 88215
  • موجودی: در انبار
  • 350,000ریال
  • 325,000ریال

برچسب ها: آناتول فرانس, ناصح ناطق, داستان های فرانسوی, داستان های کلاسیک, کتاب آدمک حصیری