منو
سبد خرید

آخرین پیشرفتهای بهداشت عمومی

آخرین پیشرفتهای بهداشت عمومی
درحال حاضر موجود نمی باشد
آخرین پیشرفتهای بهداشت عمومی
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 120354 - 48/6
  • وزن: 0.60kg
  • UPC: 35
0 ریال

آخرین پیشرفت های بهداشت عمومی

نویسنده: جی.ال.برن
مترجم: سیاوش آگاه
ناشر: بنگاه ترجمه و نشر کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 359
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1352 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

از مجموعه کتب علمی ؛ شامل مباحث علمی ، پزشکی ، بهداشت عمومی , تغذیه و ... 

بهداشت عمومی شاخه اساسی علوم بهداشت است . دانشجویان آن در جهت حفاظت و بازسازی سلامت افراد جامعه فعالیت می کنند . دانشجویان این رشته باید مجهز به مجموعه ای از علوم و مهارت و اعتقاداتی باشند که در جهت حفظ، توسعه و ارتقاء سلامت جامعه تلاش کنند .

انسان از زمانی که توانست "پزشکی پیشگیری" را از "پزشکی درمان" جدا کند در واقع اولین پایه های بهداشت عمومی را بنا نهاد. پس از آن و همگام با پیشرفت علوم بشری، رشته های تخصصی مختلف از بهداشت عمومی جدا شد. از این رو می توان کارشناسی بهداشت عمومی را پایه اصلی تمام رشته مثل آموزش بهداشت، تغذیه، مدیریت بهداشتی، اقتصاد بهداشت و ... دانست.کار کارشناسان بهداشت عمومی ارائه طرح های پژوهشی در زمینه ‪HSR‬، آموزش پرسشگران سلامت، همکاری در انجام مصاحبه های پژوهشی و تدوین داده های لازم. پایش سلامت کودکان، مراقبت قبل و بعد از زایمان مادران و شرکت در برنامه های بهداشت مدارس، ارائه خدمات تنظیم خانواده به خانوار های تحت پوشش، نظارت بر تکمیل پرونده های خانوارهای تحت پوشش .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات