كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آخرین پرنده در شاخه ای تنها

آخرین پرنده در شاخه ای تنها

نویسنده: کالین مک کالو
مترجم: مریم مفتاحی
ناشر: سروینه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 352
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1382 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

اثر ديگري از كالين مك كالو نويسنده كتاب مشهور « مرغان شاخسار طرب» است كه مريم مفتاحي ترجمه و انتشارات سروينه آن را چاپ كرده است.خانم مك كالو نويسنده‌اي توانا و برجسته است كه جنبه هاي حقيقي و ملموس زندگي را به تصوير مي كشد.آثارش شخصيت پردازي روانشناسانه دارد و مي نويسد تا پيامي بدهد، درسي بياموزد و انديشه هايي نو ارائه دهد.

آخرين پرنده در شاخه اي تنها زندگي دختري را روايت مي كند كه در جريان جنگ جهاني دوم با عشق و علاقه به پرستاري از سربازان مجروح مي پردازد تا دين خويش را به همنوعان خود ادا كند. ناگهان عشقي ناگزير در قلبش لانه مي گزيند و او را دچار سرگرداني مي كند. او بين دو راهي عشق و مسئوليت مردد مي ماند. كدام را انتخاب كند، آيا مي تواند هردو را باهم داشته باشد. اين داستان پرده از چهره ي زشت جنگ بر مي‌كشد و فجايع جنگ جهاني دوم را به تصوير مي كشد....

 هيچ وقت نمي توانم تو را تحريك كنم،‌ مگه نه؟
مايكل بدون اين كه تحريك شود، جواب داد:
– از اين كار خوشت مي آيد؟
– دوست دارم زير جلد آدم ها بروم و تحريكشان كنم! دوست دارم مردم را جلز و ولز بدهم. اين طوري يكنواختي زندگي از بين مي رود!
– اما بهتر است كه كار كني. اين طوري هم مفيد هستي و هم خوشحال مي شوي...

ماجرای داستان درباره دختری است به نام هانور لانگتری که با عشق و فداکاری جوانی اش را وقف پرستاری از سربازان جنگی می کند تا از این راه دین خود را به همنوعانش ادا کند...
...سرباز جوان، با شک و تردید به ورودی بخش که تابلویی بر آن نبود، نگریست.
ساک سربازیش را پایین نگه داشت.
ایستاد و به در خیره شد.
با خود اندیشید که احتمالا مقصد نهایی او همین جاست.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آخرین پرنده در شاخه ای تنها

  • ناشر: سروینه
  • کد کتاب: 111937 - 47/1
  • موجودی: در انبار
  • 450,000ریال
  • 420,000ریال

برچسب ها: کالین مک کالو, مریم مفتاحی, داستان های انگلیسی, داستان های استرالیایی, کتاب آخرین پرنده در شاخه ای تنها