كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
آخرین پدرخوانده

آخرین پدر خوانده

نویسنده: ماریو پوزو
مترجم: حبیب الله شهبازی
ناشر: افق
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 640
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 4

 

مروری بر کتاب

در رمان آخرین پدرخوانده با نام اصلی آخرین خان به نظر می رسد که پوزو بر همان راه قبل ایستاده و سعی در به تصویر کشیدن همان فضاهای قدیمی دارد؛ البته این بار دید پوزو وسیع تر است، و واقع بینانه تر. آخرین پدر خوانده را می توان جامع ترین و کامل ترین داستان مافیایی ماریو پوزو نامید که زمان طولانی، موضوعاتی گسترده و شخصیتهای بسیاری را در بر می گیرد. این کتاب تقریبا دو برابر متن رمان معروف پدرخوانده، و به همین مقدار جامع تر و پیچیده تر از آن است.

آخرین پدر خوانده برای هر کس می تواند پیامی داشته باشد. این کتاب جزو آن گروه بسیار کوچک از رمانهاست که برای همیشه در ذهن بسیاری به عنوان یکی از بهترین شاهکارهایی که خوانده اند جای می گیرد، داستان آن قدر عمق و لایه دارد که هر ذهنی می تواند در آن چیزی ارزشمند و به یاد ماندنی بیابد.

داستان انسانهایی که به احترام، خانواده، کار، سادگی و شرف ایمان دارند و با تکیه بر چنین باورهای سنتی و بعضا منقرض در دنیای مدرن نظامی شکل می دهند منظم و کارا، نظامی که در آن هر کس مسئول اعمالش است و خیانت بی پاسخ نمی ماند.

رنگ مشکی و خون ریزی‌های برنامه‌ریزی شده با قساوت تمام، شاید بزرگترین نمادهایی باشند که دنیا مافیا را به آن می‌شناسد. مسایلی که پیش و بیش از همه وجودشان را ابتدا مدیون ماریو پوزو و داستان پدرخوانده‌اش می‌دانند و سپس مدیون فرانسیس فوردکاپولا و پدرخوانده‌هایش!

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آخرین پدرخوانده

  • ناشر: افق
  • کد کتاب: 113772
  • موجودی: در انبار
  • 750,000ریال
  • 675,000ریال

برچسب ها: ماریو پوزو, حبیب الله شهبازی, داستان های پلیسی, داستان های امریکایی, داستان های کلاسیک, کتاب آخرین پدرخوانده