كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آخرین شاگرد جلد 9 ؛ چوبه ی دار خون آشام

آخرین شاگرد جلد 9 ؛ چوبه ی دار خون آشام

نویسنده: ژوزف دیلینی
مترجم: مریم منتصرالدوله
ناشر: افق
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 400
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1397 - دوره چاپ: 3

مروری بر کتاب

تام سال سوم کارآموزی را گذرانده و در این مدت با بوگارت ها، جادوگران، و جادوگر جادوگران مبارزه کرده است؛ فیند کمین کرده تا تام را ضعیف و ناتوان به چنگ آورد و موریگان تهدیدش کرده که هرگز پایش را به ایرلند نگذارد. اما تام و دوستانش مجبور می شوند به ایرلند فرار کنند. جایی که جادوگران تاریکی قدرت زیادی دارند. شرایطی به وجود آمده که به هیچکس نمی شود اعتماد کرد. آیا تام موفق می شود خودش را از شر دشمنانش رها کند؟

این خنجر طعم خون را می ­شناسد

گریملکین، جادوگر قاتل، هرگز شکست نخورده است. اما آیا این بار هم از شر موجودی که برای نابودی اش خلق شده، جان سالم به در می­ برد؟ تام و محافظ هم فریب می خورند و با هم پا در منطقه ای خطر می گذارند؛ منطقه­ ی موجودات خونخوار.

آیا تام می­ تواند برای نجات منطقه، کسی را که به او دل بسته قربانی کند؟

آثار جوزف دیلینی نویسنده­ ی انگلیسی و استاد کالج بلک پول در بیش از 24 کشور جهان به فروش رفته است. مجموعه­ ی« آخرین شاگرد» هفت هفته در فهرست پرفروش­­ ترین­ های انگلیس بوده و بیش از یک میلیون نسخه از آن به فروش رفته است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آخرین شاگرد جلد 9 ؛ چوبه ی دار خون آشام

  • ناشر: افق
  • کد کتاب: 36124
  • موجودی: در انبار
  • 270,000ریال
  • 245,000ریال

برچسب ها: ژوزف دیلینی, مریم منتصرالدوله, داستان های نوجوان, آخرین شاگرد, داستان های تخیلی, کتاب آخرین شاگرد جلد 9 ؛ چوبه ی دار خون آشام