كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آخرین تلاش ها در آخرین روزها

آخرین تلاش ها در آخرین روزها

نویسنده: ابراهیم یزدی
ناشر: قلم
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 307
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1363 - دوره چاپ: 1

کیفیت : صفحات در حد نو  ؛ فاقد جلد پشتی می باشد


مروری بر کتاب

مطالبی ناگفته پیرامون انقلاب اسلامی ایران

کتاب روند تکوین و پیروزی انقلاب ۵۷ را توسط وزیر امور خارجه دولت موقت (مرحوم بازرگان ) مورد بررسی و تبیین قرار می دهد.آنچه در این مجموعه آمده است قطعا بیانگر و در برگیرنده تمامی حقایق و وجوه مختلف مساله نمی‌باشد. اما حقایقی است که در جریان آن بوده و یا بر آنها وقوف پیدا کرده‌ایم.

این نوشته ابتدا قرار بود که تنظیم سخنرانی اینجانب تحت عنوان "ماجرای سفر بختیار به پاریس و دیدار با امام" باشد که در بهمن 1361 در دفتر مرکزی نهضت آزادی ایراد گردید. اما به دلیل سوالات متعدد حاضرین در آن جلسه ، و ضرورت توضیح دوباره آنها بررسی حاضر از محدوده موضوع آن سخنرانی خارج و گسترده‌تر شده، و مسائل دیگری را هم که در آن دوره و دولت بختیار و شورای سلطنت مربوط می‌شود شامل گردید.

معذالک به هیچ وجه در برگیرنده تمام مسائل آن دوران پرهیجان و محورها و محافل مختلف که در تهران و نوفل لوشاتو اتفاق افتاد نمی‌باشد.،که آن مهم از حوصله این زمان خارج است و به وقت دیگری موکول می‌شود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آخرین تلاش ها در آخرین روزها

  • ناشر: قلم
  • کد کتاب: 84479 - 101/2
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: ابراهیم یزدی, نهضت آزادی, انقلاب ایران, جمهوری اسلامی, تاریخ معاصر ایران, کتاب آخرین تلاش ها در آخرین روزها