كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آثار منتخب لنین ؛ چهار جلدی

آثار منتخب لنین 

نویسنده: ولادیمیر ایلیچ اولیانوف
مترجم: محمد پورهرمزان
ناشر: آکادمی علوم مسکو
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 3190
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1965

کمیاب -  کیفیت : درحد نو

مروری بر کتاب 

چهار جلدی

جلد اول قسمت اول: درباره لنین و لنینیسم
جلد اول قسمت دوم: دوران جنگ روس و ژاپن و نخستین انقلاب روس
جلد دوم قسمت اول: دوران تدارک و انجام انقلاب سوسیالیستی اکتبر
جلد دوم قسمت دوم: دوران مداخله جنگی بیگانگان و جنگ داخلی

ولادیمیر ایلیچ اولیانوف (۲۲ آوریل ۱۸۷۰ - ۲۱ ژانویه ۱۹۲۴)، انقلابی، سیاستمدار و نظریه‌پرداز کمونیست اهل روسیه بود. وی از ۱۹۱۷ رئیس حکومت جمهوری سوسیالیستی فدراتیو شوروی روسیه و از ۱۹۲۲ رئیس حکومت اتحاد شوروی بود و تا پایان عمر در این مقام ماند. عقاید وی که بر اساس مارکسیسم پرداخته شده‌اند، به نام لنینیسم شناخته‌شده هستند. فهرست زیر کتاب‌شناسی ولادیمیر لنین است و نوشته‌ها، سخنرانی‌ها، نامه‌ها و دیگر یادداشت‌های وی را در بر می ‌گیرد.

مجموعه آثار لنین مشتمل بر ۵۴ مجلد، هر یک دارای نزدیک به ۶۵۰ صفحه، به زبان انگلیسی ترجمه و در ۴۵ مجلد از سوی انتشارات پروگرس در مسکو در سال‌های ۱۹۶۰ تا ۱۹۷۰ منتشر شده است.                                                      

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آثار منتخب لنین ؛ چهار جلدی

  • 0ریال

برچسب ها: ولادیمیر ایلیچ اولیانوف, محمد پورهرمزان, مارکسیسم, شوروی, تاریخ شوروی, لنین, مقالات سیاسی, کمونیسم, جامعه شناسی سیاسی