كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
آثار معماری ادوارد آردو کاتالانو

آثار معماری ادوارد آردو کاتالانو

نویسنده: ادوارد آردو کاتالانو
مترجم: کیومرث زنده دل
ناشر: ملائک
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 156
اندازه کتاب: خشتی - سال انتشار: 1378 - دوره چاپ: 1

کیفیت : در حد نو

 

مروری بر کتاب

مصور

در قرن اخیر تکنولوژی ها جدید در معماری کاربردی، محرک خلاقگی معماران شده و خصوصیات رفتاری مصالح جدید و قدرت بالقوه ی بیانی که در استفاده آنها نهفته، شناخته شده است. در تاریخ نگاری معماری بعضی مولفین، پیشرفت فرم را با مراجعه های مکرر به پیشرفت علم معاصر بیان نموده اند.

ناقد معروف معماری، گیدیون اغلب با رابطه ی مستقیمی بین تفکر هنری و تفکر ریاضی برخورد می کند بدین معنی: هربار که مفهوم جدیدی در ریاضی به اثبات می رسد بی درنگ با مقابله هایی هنری روبرو می شود.

بخصوص بین خیلی از بخش ها که در آن فرهنگ کلاسیک، علم ریاضی را قسمت بندی می کند، رابطه ای که برخوردش بین هنر و هندسه بسیار ساده است، مشاهده می شود. یک چنین رابطه ای در ارزیابی نقدگرانه ی آثار "ادوارد آردو کاتالانو" جای والایی می یابد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آثار معماری ادوارد آردو کاتالانو

  • ناشر: ملائک
  • کد کتاب: 115510 - 15/0
  • موجودی: در انبار
  • 250,000ریال

برچسب ها: ادوارد آردو کاتالانو, کیومرث زنده دل, معماری, معماری ایتالیا, تاریخ معماری, کتاب آثار معماری ادوارد آردو کاتالانو