كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آثار ایران باستان در موزه ی بریتانیا - لندن

آثار ایران باستان در موزه ی بریتانیا - لندن


مروری بر کتاب

گلاسه

این مجموعه با هدف آشنایی نسل جوان ایران، با فرهنگ درخشان و مواریث گران‌قدر هنر و تمدن ایران تألیف شده و می‌کوشد تا بخشی از دستاوردهای بی‌بدیل هنر خلاق ایرانی را که امروز در خارج از مرزها و در موزه‌های بزرگ جهان نگهداری می‌شود در معرض دید خوانندگان کتاب قرار دهد.

در این مجموعه چگونگی اکتشافات باستانی در حوزه‌ی تمدن ایران، تاریخچه پر ماجرا و در عین حال تاثر برانگیز انتقال آثار ملی و تاراج فرهنگی میراث تاریخی آن بیان شده و نمونه‌هایی از این آثار همراه با بیان ارزش‌ها و ویژگی‌های هنری آنها معرفی گردیده است.

پدیدآوردنده
نویسندهمحمدعلی علوی کیا
ناشرقدیانی
وضعیت کتاب
وضع ظاهرینو
مشخصات
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه128
اندازه و نوعرحلی
سال انتشار1397
دوره چاپ1

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آثار ایران باستان در موزه ی بریتانیا - لندن

  • ناشر: قدیانی
  • کد کتاب: 76782
  • موجودی: در انبار
  • 450,000ریال
  • 400,000ریال

برچسب ها: محمدعلی علوی کیا, آثار تاریخی, تاریخ باستانی ایران, آثار باستانی ایران, موزه های ایرانی, تاریخ هنر ایران, تاریخ فرهنگی ایران, کتاب آثار ایران باستان در موزه ی بریتانیا - لندن