منو
سبد خرید

آثارشناسی توصیفی احمد شاملو

آثارشناسی توصیفی احمد شاملو
درحال حاضر موجود نمی باشد
آثارشناسی توصیفی احمد شاملو
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 111291
  • وزن: 1.00kg
  • SKU: 27176
  • UPC: 18
0 ریال

آثارشناسی توصیفی احمد شاملو

نویسنده: مانی پارسا
ناشر: چشمه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 657
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

آثار شناسی توصیفی احمد شاملو اثری است تحقیقی و مرجع در معرفی و شناخت خرده پژوهانه های آثار شاملو اعم از مکتوب و نا مکتوب و آنچه در حول و حوش بیش از پنجاه سال فعالیت فرهنگی او به رشته تحریر درآمده. اگر چه این اثر در مقوله ی کتاب شناسی می گنجد تدوین کنندگان به ضرورت گستردگی و نا همگونی فعالیت های فرهنگی شاملو عنوان آثارشناسی را به مقصود نزدیکتر دانسته اند.

اگر بیندیشیم که(جمله ی معروف)شاملو در دایره المعارفی فرضی چه می تواند باشد مقصود از عنوان آثار شناسی روشن تر به دید می آید:(شاملو،احمد،شاعر،مترجم،روزنامه نگار،محقق زبان وفرهنگ عامیانه،مقاله نویس،منتقد،مصحح،دکلماتور،فیلم نامه نویس، و از مهمترین چهره های پیشرو در شعر معاصر ایران. ) خود پیداست که عنوان (کتاب شناسی)، که توسعا به پژوهش ها در معرفی آثار مکتوب اطلاق می شود، همه ی زوایای فعالیت های شخصیتی مانند شاملو (مثلا روزنامه نگاری و دکلمه ی اشعار) را در بر نمی گیرد.

این اثر فهرست تمام آثار نوشتاری و صوتی شاملو و همچنین فهرست هر چه را که دیگران درباره‌ی این شاعر نوشته‌اند در برمی‌گیرد ؛ چه آن‌هایی که به صورت کتاب منتشر شده و چه آن‌هایی که در نشریه‌ها چاپ شده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات