كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آب، بابا، ارباب

آب، بابا، ارباب

نويسنده: گاوینو لدا
مترجم: مهدی سحابی
ناشر: كتابسراي بابل
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 265
اندازه كتاب: رقعی - سال انتشار: 1366 - دوره چاپ: 1

کیفیت : درحد نو

مروری بر کتاب

هنوز نیم ساعت از شروع درس نگذشته توقع داشت که من مثل یک کشاورز ماهر کار کنم، انگار پروردگاری بود که می‌توانست در یک لحظه همه‌ی تجربه‌ی خودش را در من بدمد و در یک آن مرا مثل خودش کند....

گاوینو لدا، نویسنده‌ی این کتاب، در ادبیات امروز ایتالیا پدیده‌ای یگانه و شگرف است. چوپان‌زاده‌ای پشت‌کوهی که تا بیست‌سالگی بی‌سواد بوده؛ اما تن به سرنوشت خویش نداده و نظم بی‌خلل دنیای چوپانی را زیر پا گذاشته و تا به جهان تجریدی زبان و ادبیات پیش می‌رود و بدانجا می‌رسد که همین اثرش، در جایگاه برجسته‌ی کلاسیک‌های معاصر ادبیات ایتالیا می‌نشیند و از محبوبیتی عظیم برخوردار می‌شود. 

کتاب او گزارش یک مبارزه‌ی طولانی و سهمگین است که در دو سطح متفاوت فردی/ درونی و اجتماعی/ تاریخی پیش می‌رود و از هم پاشیدن مناسباتی پیچیده و عقب‌مانده و خشن را تصویر می‌کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آب، بابا، ارباب

  • 0ریال

برچسب ها: گاوینو لدا, مهدی سحابی, داستان های ایتالیایی, کتاب آب، بابا، ارباب