كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آئین سخنوری یا فن خطابه ؛ دو جلد در یک مجلد

آئین سخنوری

نویسنده: محمدعلی فروغی
ناشر: زوار
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 540
اندازه کتاب: رقعی گالینگور - سال انتشار: 1344 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

اگر در سخنرانی دستپاچه و وحشتزده می‌شوید و یا استرس زیادی بر شما وارد می‌شود چنانکه رشته افکار از دستتان خارج می‌شود، خواندن این کتاب را به شما توصیه می‌کنیم. نویسنده با تکنیک‌های ساده و کاملا کاربردی به شما می‌آموزد که چگونه در زمان سخنرانی اعتماد به نفس خود را حفظ کرده و بتوانید از بیانی شیوا برخوردار باشید.

سخنوری یا خطابه، فنی است که به وسیله آن گوینده شنونده را به سخن خود اقناع و بر منظور خویش ترغیب می‌کند.پس غرض از سخنوری همین دو نتیجه است که شنونده سخن گوینده را بپذیرد و بر منظور او برانگیخته شود.گوینده‌ای که این فن را به کار می‌برد، خطیب و سخنور نامند و سختی را که این فن در آن به کار برده شود، خطبه و خطابه و نطق و گفتار خوانند.این کتاب تعریف جامع و کاملی از سخنوری و فن و فنون مربوط به آن است.

فهرست 

فصل اول - كسب شهامت و اعتماد به نفس
فصل دوم - اعتماد به نفس از طريق مقدماتي
فصل سوم - سخنرانهاي مشهورچگونه نطق خود را تهيه مي كنند
فصل چهارم - افزايش قدرت حافظه
فصل پنجم - عوامل اصلي در سخنراني موفقيت آميز
فصل ششم - رازيك سخنراني خوب
فصل هفتم - سكوي سخنراني و شخصيت
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آئین سخنوری یا فن خطابه ؛ دو جلد در یک مجلد

  • ناشر: زوار
  • کد کتاب: 104880 - 112/7
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: محمدعلی فروغی, روانشناسی موفقیت, سخنوری, سخنرانی, خطابه, جامعه شناسی روانی, روانشناسی اجتماعی, کتاب آئین سخنوری یا فن خطابه