دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

آئین سخنرانی ؛ متن کامل

آیین سخنرانی

نویسنده: دیل کارنگی
مترجم: محمدرضا عسگری
ناشر: مرزبان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 354
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1363 - دوره چاپ: 2

کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

سخنرانی کردن هنری است که هرکسی نمی تواند آن را از میان دیگر استعدادها و نبوغ بیابد و به کار نبرد. سخنرانی کردن به طرز موجز و مفید آرزوئی است که نوع بشر همیشه برای نیل به آن تلاش کرده و می کند.

بی شک موضوعات این کتاب تنها می تواند راهنمایی جهت آشنایی علاقمندان باشد. اما تمام و کمال نیست. تنها یک قطره از دریای بیکران این هنر می باشد. در حقیقت نطق کردن یک فن است. اما فنی هنرمندانه که می بایست به ارزش هنری اش نیز واقف بود...

اگر در سخنرانی دستپاچه و وحشتزده می‌شوید و یا استرس زیادی بر شما وارد می‌شود چنانکه رشته افکار از دستتان خارج می‌شود، خواندن این کتاب را به شما توصیه می‌کنیم. نویسنده با تکنیک‌های ساده و کاملا کاربردی به شما می‌آموزد که چگونه در زمان سخنرانی اعتماد به نفس خود را حفظ کرده و بتوانید از بیانی شیوا برخوردار باشید.

سخنوری یا خطابه، فنی است که به وسیله آن گوینده شنونده را به سخن خود اقناع و بر منظور خویش ترغیب می‌کند.پس غرض از سخنوری همین دو نتیجه است که شنونده سخن گوینده را بپذیرد و بر منظور او برانگیخته شود.گوینده‌ای که این فن را به کار می‌برد، خطیب و سخنور نامند و سختی را که این فن در آن به کار برده شود، خطبه و خطابه و نطق و گفتار خوانند.این کتاب تعریف جامع و کاملی از سخنوری و فن و فنون مربوط به آن است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات