كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آئین زندگی

آئین زندگی

نویسنده: دیل کارنگی
مترجم: حسام الدین امامی
مقدمه : مهدی بازرگان

ناشر: معرفت
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 320
اندازه کتاب: رقعی گالینگور - سال انتشار: 1348 - دوره چاپ: 14

کمیاب  - کیفیت : عالی ~ درحد نو 

 

مروری بر کتاب

چگونه تشویش و نگرانی را از خود دور کنیم

انسان هنگام خستگی تحت هرشرایطی خوابش می برد؟ دکتر خوسترکندی برایم تعریف کرد، هنگام جنگ،سربازانی را دیده است که از شدت خستگی برزمین افتاده اند و از خواب بیهوش شده اند و حتی هنگامی که با انگشتش پلک چشم این سرباز را بالا گرفته است بیدار نشده اند..

مقوله اصلی کتاب شامل توصیه‌هایی در خصوص حل مشکلات ناشی از غم و اندوه نیز انواع گرفتاری‌های روزانه است .ضمن آن که به سرگذشت مردان و زنانی اشاره می‌شود که موفق شده‌اند برمشکلات بسیار فایق آیند و به پیروزی‌های بزرگی دست یابند .

این کتاب راهنمای جامع و کامل است برای آنکه بدانیم چگونه تشویش و نگرانی را از خود دور کنیم و زندگی آرام و بی دغدغه ای راآغاز کنیم .دیل کارنگی در مقدمه ی کتاب به خوبی هدف خود را از نگاشتن این کتاب تشریح کرده است و توصیه به مطالعه ی آن را برای همه ی مخاطبانی که به دنبال آرمش و آسایش هستند با مخاطب بیان کرده است بخش اول کتاب با آیین زندگی در سه فصل عوامل مهمی در مورد نگرانی که دانستن آن ها لازم و ضروری است بیان میشود و نقطه ی عطف این بخش بیان فرمول جادویی برای رهایی از نگرانی است.

در دومین بخش کتاب،نویسنده دوفصل را به روش های اساسی تجزیه و تحلیل نگرانی اقتصادی را داده است و در بخش سوم ،گام ب گام ودر شش فصل به پاسخ این سوال که (چگونه قبل از این که نگرانی مارا از پای دربیاورد برآن غلیه کنیم؟) دست میابیم. دیل کارنگی بخش چهارم کتاب خود را به بیان هفت راه دست یابی به آرامش و خوشبختی اختصاص داده است که برای بیان هرکدام از آن ها یک فصل کامل را به کار گرفته است .در فصل هجدهم، بخش چهار می توانیم خواننده درمان جادویی افسردگی در ۱۴ روز باشیم که روانشناسان و متخصصان این حوزه را متعجب  نگاه داشته است.

بخش پنجم کتاب به بیان مفصل قانون طلائی غلبه بر نگرانی ها تعلق دارد و بخش ششم کتاب،نقدپدیری و نحوه ی برخورد با منتقدین را به ما می آموزد در بخش هفتم کتاب شش راه فوق العاده ی جلو گیری از خستگی و نگرانی و دست یابی به نیروی جسمی و روحی رابیان می کند، بخش هشتم کتاب مشاوری جامع برای انتخاب شغلی است که انسان را خوشحال و موفق می کنددر بخش نهم راهکارهایی کاربردی برای کاهش نگرانی بیان می شود و سرانجام در آخرین بخش کتاب نویسنده مجموعه ی نظرات کسانی که از خواندن این کتاب به آرامش و موفقیت رسیده اند را آورده است.

فهرست

حقایق مهمی که درباره نگرانی باید بدانید
راه‌های اساسی تجزیه نگرانی
چگونه پیش از آن که نگرانی ما را خرد کند می‌توانیم آن را خرد کنیم
هفت روش برای طرز تفکر
یک دستور بی‌نظیر برای غلبه بر نگرانی
چگونه از انتقادها و خرده‌گیری‌های دیگران عصبانی نشویم
شش طریقه‌ای که خستگی و نگرانی را از شما دور می‌کند و نیروی بدنی و روحیتان را شاداب نگه می‌دارد
چگونه کاری را پیدا کنیم که متضمن سعادت و موفقیت ما باشد
چگونه می‌توانید نگرانی‌های مالیتان را کم کنید

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آئین زندگی

  • ناشر: معرفت
  • کد کتاب: 88764 - 117/6
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: دیل کارنگی, حسام الدین امامی, مهدی بازرگان, روانشناسی اجتماعی, استرس, اضطراب, تشویش, روانشناسی, آرامش, کتاب های نایاب, کتاب چگونه تشویش و نگرانی را از خود دور کنیم