كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
دریچه ای به سوی کیهان

دریچه ای به سوی کیهان

نویسنده: استیون هاوکینگ - لوسی هاوکینگ
مترجم: محمدحسین پورعباس‌ - امیرحسین فرجادنسب
ناشر: سبزان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 232
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب

هاوکینگ به همراه دخترش لوسی در این کتاب موفق و پرفروش، ماجراجویی بزرگ و بسیار سرگرم کننده ای را خلق کرده که به توصیف و تشریح اطلاعاتی شگفت انگیز درباره ی جهان هستی و آخرین نظریه های او درباره ی سیاهچاله ها می پردازد.

داستان این رمان، ماجرای پسری به نام جرج است که به همراه یک دانشمند، دخترش و ابررایانه ای به نام کاسموس به فضا می رود. جرج با کمک کاسموس به سیاره های دیگر و یک سیاهچاله سفر می کند و ماجراجویی هایی را پشت سر می گذارد که اسرار علم را آشکار می کنند.

کتاب دریچه ای به سوی کیهان

این رمان شامل سه جلد است و در ترجمه فارسی به ترتیب جلد اول: دریچه‌ای به سوی کیهان، جلد دوم: گنجینه کیهانی و جلد سوم: انفجار بزرگ است. ماجراها و اتفاقات هر سه جلد، در ارتباط با یکدیگر بوده و شخصیت‌های داستان به دنبال ماجراهای فضایی، با موضوعات جدید علمی آشنا می‌شوند.

کتاب در قالب یک داستان نوشته شده است و هدف آن توصیف جنبه‌های مختلف جهان به شیوه‌ای است که برای کودکان دست‌یافتنی باشد. با توصیف اتم، ستاره‌ها، سیارات و اقمار آنها شروع می‌شود سپس در ادامه به توصیف سیاه‌چاله ها می‌پردازد و موضوع تمرکز آخرین بخش از کتاب باقی‌می‌ماند. در فواصل منظم در سراسر کتاب، تصاویری از منابع مختلف موضوعات جهانی مطرح شده وجود دارد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دریچه ای به سوی کیهان

  • ناشر: سبزان
  • کد کتاب: 94762
  • موجودی: در انبار
  • 270,000ریال
  • 240,000ریال

برچسب ها: استیون هاوکینگ, لوسی هاوکینگ, محمدحسین پورعباس‌, امیرحسین فرجادنسب, داستان های علمی, فضا, داستان های تخیلی, داستان های انگلیسی, کتاب  دریچه ای به سوی کیهان